loader image
 

Tworzymy systemy
rezerwacji online

Booking Engine

Nie zamykamy się na stosowanie i adaptację gotowych rozwiązań bookingowych dostępnych w postaci dodatków i wtyczek do platform takich jak WordPress, czy Magento.

Jeśli jednak potrzeby Twojego biznesu wykraczają poza gotowe rozwiązania, to dobrze trafiłeś. W Develtio Software House posiadamy opracowany w technologii PHP/Laravel zestaw elementów, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko spersonalizować i wdrożyć rozwiązanie typu booking.

Możemy opracować dla Ciebie dedykowany system rezerwacji, wraz ze wszystkimi wymaganymi przez Ciebie regułami oraz funkcjami a następnie zintegrować go z obecną stroną internetową lub postawić go jako osobną aplikację webow.

System do przyjmowania rezerwacji online.

Internet to obecnie najbardziej popularna forma komunikacji, zdobywania informacji, a nawet załatwiania codziennych spraw, takich jak robienie zakupów czy zamawianie posiłków na dowóz.

Intuicyjny panel do prowadzenia wszystkich rezerwacji. Uzyskaj dostęp do danych, kalendarza i raportów w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie.

Oczaruj klientów profesjonalnym systemem rezerwacji online, gdzie klienci będą mogli zapłacić online lub na miejscu. Jeżeli posiadasz już stronę internetową to możesz zainstalować System rezerwacji (sam system jako wtyczkę do istniejącej witryny).

Jeśli nie masz swojej strony – zrobimy Ci nową!

Całodobowy system rezerwacyjny

Aby dokonywanie rezerwacji stało się naprawdę komfortowe dla klienta, system rezerwacyjny musi być czynny najlepiej przez całą dobę.

Niestety nie da się tego zrobić, prowadząc sprzedaż jedynie za pośrednictwem tradycyjnych kasach. Główną zaletą systemu rezerwacji internetowej jest możliwość bookowania biletów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Klienci sami wybierają idealny dla siebie czas, by złożyć zamówienie. Po dokonaniu rezerwacji klient otrzymuje automatyczne przypomnienie (np. przez maila) o zbliżającej się dacie wydarzenia.

Kalendarz rezerwacji jest też cały czas dostępny do wglądu dla właściciela firmy, co ułatwia przeprowadzenie sprzedaży tupu last minute.

https://coderapps.pl/wp-content/uploads/2021/02/booking-online.jpg
https://coderapps.pl/wp-content/uploads/2021/02/travel-online-booking-2.jpg

Czym jest system rezerwacji online?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to narzędzie internetowe – najczęściej płatne, które pomoże zarządzać rezerwacjami dokonywanymi przez klientów.

Z poziomu administracyjnego, jest to niezwykle pomocne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić wiele nerwów i stresu. Klient dzięki wykorzystaniu systemu rezerwacji online, może bez problemu sprawdzić terminarz i dopasować dogodną do siebie datę. Skończą się więc nieustanne telefony do recepcji, z pytaniami o wolne miejsce na daną usługę, czy wolne pokoje.

Dodatkowo system ten będzie działał przed dwadzieścia cztery godziny na dobę i umożliwi zapoznanie się z ofertą i skorzystanie z oferowanych przez zakład bądź hotel zniżek.

System rezerwacji online jest niezwykle prosty w obsłudze, zarówno dla klientów jak i pracowników, a także pozwoli zwiększyć obroty w firmie, gdyż zdalne przejmowanie rezerwacji, nie wymaga zatrudnienia dodatkowych osób do obsługi procesu.

Zapewni on też innowacyjność, a nie ma sposobu na lepszą promocję, niż profesjonalizm i pójście z duchem czasu.

Szczegóły i szkolenia

Wdrożenie oprogramowania w Państwa firmie łączy się z ofertą szkoleń dla pracowników, którzy mają sprawować kontrolę nad systemem. Kursy szkoleniowe przeprowadzamy w dogodnym terminie i miejscu.

Zdecydowanie najwygodniej będzie zorganizowanie instruktażu w siedzibie Państwa przedsiębiorstwa, aby od razu pokazać, jak będzie funkcjonował na co dzień nasz system rezerwacji internetowej w ramach Państwa infrastruktury teleinformatycznej.

Zainteresowanych szczegółami naszego oprogramowania do rezerwacji miejsc zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wątpliwości oraz zaoferujemy konsultacje dotyczące dostosowania aplikacji do potrzeb Państwa firmy.

Możemy także bezpłatnie zaprezentować na żywo działanie mobilnego systemu sprzedaży.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

https://coderapps.pl/wp-content/uploads/2021/02/online-hotel-booking.jpg

Coder APPS

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Strzelecka 29a/39
61-846 Poznań, Polska
Telefon
+48 (61) 415 27 79
E-mail
bok@datasoftware.pl

Coder APPS

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska
Telefon
+48 (22) 390 59 08
E-mail
bok@datasoftware.pl

Coder APPS

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków, Polska
Telefon
+48 (12) 312 06 09
E-mail
bok@datasoftware.pl

Coder APPS

Chcesz się z nami spotkać? Zadzwoń i umów spotkanie!
Adres
ul. M. J. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław, Polska
Telefon
+48 (71) 757 52 66
E-mail
bok@datasoftware.pl
Dlaczego my?

Doradzimy w jaki sposób wykorzystać stronę internetową w Twojej branży. Zbudujemy użyteczną, dopasowaną i wygodną w obsłudze aplikację internetową dokładając wszelkich starań, żeby efekty naszej współpracy były dla Państwa korzystne.

Dane kontaktowe

DATA Software Sp. z o.o.
ul. Strzelecka 29a/39
61-846 Poznań, Polska

Infolinia: +48 (61) 415 27 79
FAX: +48 (61) 415 28 09

E-mail. bok@datasoftware.pl

© 2021 Marka Coder APPS należy do: DATA Software Sp. z o.o., ul. Strzelecka 29a/39, 61-846 Poznań

https://coderapps.pl/wp-content/uploads/2021/02/datasoftware-logo-footer-small.png